Medžių sodinimas

Miesto alėja, parkas ar Jūsų kiemas – mes mielai pasirūpinsime kokybiškų medžių pristatymu. Bendradarbiaujame su garsiausiais Europos medelynais, todėl galime pasiūlyti aukščiausius standartus atitinkančius augalus, kurie ne tik džiugins Jus, bet ir Jūsų vaikus ir anūkus. Asortimente turime daugiau nei 800 medžių rūšių ir veislių. Įgivendiname tiek mažus, tiek sudėtingus projektus, tokius kaip 45 -50cm kamieno apimties medžių sodinimas, parkų įrengimas.
Medžiai, tai ilgalaikė investicija, kuri ne tik pakelia nekilnojamo turto vertę, bet ir teikia socialinę, ekologinę bei estetinę naudą Jums ir visuomenei. Žinoma, ši investicija gali tapti tikru galvos skausmu,jei augalams parenkama netinkama vieta, augalas pasodinamas netinkamai arba yra blogos kokybės. Neprofesionaliai atlikus darbus susiduriama su tokiomis problemomis kaip medžių šaknų suardytos kietosios dangos, ardomi pastatų pamatai, pavojingi medžiai, kurie kelia grėsmę tiek asmeniniam turtui, tiek praeiviams.
Mūsų atestuoti specialistai suteiks Jums konsultaciją, parinks tinkamiausius augalus ir parengs sodinimo, bei priežiūros planus.
Esame užtikrinti savo augalų kokybe, bei darbuotojų profesionalumu, todėl pasodintiems augalams teikiame garantijas.