Platus teikiamų paslaugų spektras

Esame savo srities profesionalai - siūlome tik aukščiausio lygio paslaugas, išskirtinį dizainą bei geriausios kokybės medžiagas.

Aplinkos projektavimas

Įvairios paskirties teritorijų projektavimas, geodeziniai matavimai bei projektų vizualizacijų parengimas.

Kraštovaizdžio architektūra ir dizainas - dažnai bei nepelnytai statybų ir nekilnojamojo turto industrijų užmirštama profesija. Pastatui ar statiniui, kad ir kaip meistriškai jis būtų suprojektuotas, gyvybę suteikia kraštovaizdžio architektas. Tai yra žmogus, kuris statomą objektą sujungia su jį supančia aplinka, išryškina jo charakterį, išpildo ir įrėmina struktūras, pritaiko aplinką individualiam naudojimui.

Aplinkos pritaikymas individualiems poreikiams yra mūsų profesionalų komandos pagrindinis uždavinys. Projektą sėkmingu laikome tada, kai sukurta aplinka subtiliais būdais integruojasi į ja besinaudojančių žmonių gyvenimo būdą, papildo jį bei kelia teigiamas emocijas. To siekiame vadovaudamiesi 3E principu – Estetika + Ergonomija + Ekologija.

 • Estetika

  Mūsų komandoje dirba keletas kraštovaizdžio architektų, kurie specializuojasi ties skirtingomis architektūros idėjomis ir stiliais. Atsižvelgiant į projekto užduotį, parenkame geriausiai ją išmanantį architektą.

  Tai mums leidžia projektuose atspindėti naujausias architektūros tendencijas ir atskleisti norimo stiliaus charakteringiausius bruožus.

 • Ergonomija

  Nuolatos dalyvaujame didžiausiose Europos parodose tam, jog galėtume užsakovams pristatyti naujausias apželdinimo technologijas, leidžiančias supaprastinti objekto priežiūrą, bei racionaliausiai išspręsti projekte keliamus uždavinius. Pasitelkdami naujausias technologijas modeliuojame potencialias problemas ir ieškome patogiausių naudojimui sprendinių.

  Tačiau, bet kokiu atveju, pagrindinis veiksnys, tai betarpiškas architekto bendravimas su klientu. Visada stengiamės kuo geriau pažinti klientą, jo pomėgius, poreikius ir psichologiją, tam, kad išorinė aplinka geriausiai atspindėtų jo charakterį ir taptų organiška jo vidinės aplinkos tąsa.

 • Ekologija

  Pasauliui susiduriant su vis daugiau klimato kaitos keliamų iššūkių, mes jaučiame atsakomybę prisidėti prie neigiamo žmonių veiklos poveikio aplinkai mažinimo. Projektuodami stengiamės kiek galima daugiau naudoti atsinaujinančius išteklius, kuo racionaliau panaudoti medžiagas. Sodiname bioekologinę pusiausvyrą užtikrinančius bei aplinką praturtinančius augalus.

  Bendradarbiaujame su stipriausiais Europoje medelynais, orientuotais į augalų, palaikančių gamtinę įvairovę, produkciją. Stengiamės naudoti augalus, kurie nuo toksiškų medžiagų valo tiek orą, tiek žemę, mažina klimato kaitą bei suteikia prieglobstį gyvūnijai.

Augalų tiekimas

Augalų pristatymas Jūsų projektui bendradarbiaujant su didžiausiais Europos ir Lietuvos medelynais.

Miesto alėja, parkas ar Jūsų kiemas – mes pasirūpinsime kokybiškų medžių pristatymu. Bendradarbiaudami su garsiausiais Europos medelynais galime pasiūlyti ypač platų aukščiausius standartus atitinkančių augalų asortimentą. Įgyvendiname tiek mažus, tiek sudėtingus projektus, tokius kaip ypač didelių medžių sodinimas, parkų įrengimas.

Reikia pagalbos išsirenkant augalus? Mūsų atestuoti specialistai suteiks konsultaciją, parinks tinkamiausius augalus, parengs sodinimo ir priežiūros planus, bei pateiks specialiai Jums pritaikytą pasiūlymą.

Esame užtikrinti savo augalų kokybe bei darbuotojų profesionalumu, todėl pasodintiems augalams suteikiame garantiją.

Dėl papildomos informacijos apie tiekiamus augalus, augalų asortimentą ir pristatymo sąlygas kreipkitės užpildydami kontaktiknę formą apačioje arba kontaktų skiltyje nurodytu el. pašto adresu. Kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje ir gauti specialiai Jums pritaikytas nuolaidas. Pateikus užsakymą, su Jumis susisieks mūsų konsultantas ir pateiks geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kainą.

Laistymo sistemų įrengimas

Augalų drėkinimo bei vejos laistymo sistemų sprendimai, projektavimas bei įrengimas. Jūsų sistemų modernizavimas ir priežiūra.

Mūsų specialistai yra sukaupę daugiametę patirtį įrenginėjant sudėtingas laistymo sistemas. Džiaugiamės sėkmingai pritaikę savo žinias daugybėje privačių objektų, visuomeninės paskirties parkų ir kitų viešųjų erdvių, tokių kaip Kėdainių miesto centrinis parkas, Trakų Vokės dvaro parkas.

Naudodami inovatyvius Hunter kompanijos produktus, galime įrengti pilnai automatizuotas vejos, gėlynų bei agrokultūrų laistymo sistemas.

Išmaniosios sistemos užtikrina optimalų laistymą, bei augalų tręšimą. Įsirengus išmaniąją sistemą Jūs tausosite laistymui sunaudojamą vandenį bei užtikrinsite nepriekaištingą vejos ir augalų išvaizdą.

Visoms mūsų laistymo sistemoms teikiame 5 metų garantiją bei specialų sistemos priežiūros paketą.

Apželdinimo darbai

Augalų sodinimas, vejos įrengimas, reljefo formavimas, šlaitų erozijos stabdymas, vandens efektų įrengimas.

Įgyvendiname tiek privačių sklypų, tiek didelės apimties viešųjų erdvių bei komercinės paskirties objektų apželdinimo projektus. Siūlome kokybiškas vejos įrengimo, medžių sodinimo, reljefo formavimo, šlaitų tvirtinimo, vandens efektų ir mažosios architektūros įrengimo paslaugas.

Rinkdamiesi mūsų kompaniją, jūs taip pat renkatės greitą reagavimą į problemas bei nenutrūkstamą komunikaciją su užsakovu. Siekdami užtikrinti paslaugų kokybę, prieš pateikiant pasiūlymą atvyksime pas jus ir nemokamai įvertinsime esamą situaciją (paviršiaus nuolydžio matavimas bei formavimo sprendimai, drenažo sistemos poreikio vertinimas, dirvožemio vertinimas, kt.), pasiūlysime sprendimus, parinksime tinkamiausias medžiagas.

Mūsų kvalifikuoti specialistai dirba su naujausia technika, todėl galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, bei aukščiausią atliktų darbų kokybę.

Paslaugą atlikta laikome tik įvykdžius pirmojo vejos tręšimo, purškimo nuo piktžolių ir pjovimo darbus. Visoms paslaugoms suteikiame garantiją. Atlikus darbus išlaikome ilgalaikį ryšį su užsakovu.

Dėl platesnės informacijos apie tiekiamas paslaugas, gaminių asortimentą ir pristatymo sąlygas kreipkitės užpildydami kontaktinę formą apačioje arba kontaktų skiltyje nurodytu el. pašto adresu.

Teritorijų priežiūra

Privačių ir visuomeninės ar komercinės paskirties teritorijų priežiūra: vejos pjovimas, medžių genėjimas, takų šlavimas, sniego valymas ir kt.

Esame viena iš pirmųjų įmonių Lietuvoje, kuri vadovaujasi Viešųjų Erdvių Kokybės Standartais (VEKS). Tai jau daugiau nei 30 metų vakarų Europoje taikoma metodika, kuri užtikrina kokybės valdymą ir kontrolę. Ši sistema grįsta Nyderlandų CROW informacine platforma, kuri nuo 2016 m. pradėta plačiai taikyti Vokietijoje, o nuo 2019 m. ir Lietuvoje.

Mūsų platus paslaugų paketas apima visas teritorijų priežiūros paslaugas: vejos pjovimas, kietųjų dangų plovimas ir vakuuminis šlavimas, gėlynų ravėjimas ir priežiūra, medžių genėjimas, krūmų pjovimas, apleistų teritorijų tvarkymas, sniego valymas ir kt.

Patikėdami savo aplinką mūsų įmonei, Jūs pagerinsite jos įvaizdį, sumažinsite priežiūros kaštus, gausite greitą reakciją iškilus nesklandumams bei visada džiaugsitės nepriekaištinga tvarka.

Sudarome metinius arba sezoninius priežiūros planus, o, esant poreikiui, galime suteikti ir vienkartinę paslaugą.

Dėl platesnės informacijos apie tiekiamas paslaugas, paslaugų asortimentą ir sąlygas kreipkitės užpildydami kontaktinę formą apačioje, arba kontaktų skiltyje nurodytu el. pašto adresu.

Vertinimo paslaugos

Želdynų būklės vertinimas bei inventorizacija, sertifikuotas viešųjų erdvių vertinimas remiantis VEKS standartu.

Džiaugiamės būdami tarp pirmųjų Lietuvos įmonių, turinčių sertifikuotus specialistus, atliekančius viešųjų erdvių vertinimą VEKS standartu. Įmonė atlieka skaitmenizuotą želdynų būklės vertinimą, medžių inventorizaciją bei geodezinius matavimus.

Jums pageidaujant, galime sudaryti skaitmenizuotus planus, išpildomąsias geodezines nuotraukas, topografines nuotraukas, vertinimo planus.